Zwycięzcy licytacji w 25 finale WOŚP odebrali nagrodę

22 czerwca zwycięzcy dwóch licytacji 25 finału WOŚP, wraz z przewodniczącym koła Nowoczesnej w Kole Robertem Gajdą, udali się na zwiedzanie Sejmu oraz uroczysty obiad z Panią Posłanką Pauliną Hennig-Kloską.

Pobyt został tradycyjnie rozpoczęty od obiadu w Restauracji Poselskiej, po którym w towarzystwie posłanki Pauliny Heniig-Kloski i sekretarza Generalnego Adama Szłapki goście udali się do Sejmu. Tradycyjna wycieczka obejmuje zwiedzanie sali posiedzeń, oraz Wszechnicy Sejmowej. Dzięki wcześniejszemu zakończeniu obrad mogliśmy obejrzeć pozostałe pomieszczenia Sejmowe. Wraz z Panią Posłanką zwiedziliśmy słynną Salę Kolumnową, pokój klubu Nowoczesnej, część Polskiego Senatu, oraz hol, na którym odbywa się większość konferencji prasowych.

Mieliśmy szczęście porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia z Szefową Klubu Katarzyną Lubnauer, wicemarszałkinią Sejmu Barbarą Dolniak, posłami i posłankami Nowoczesnej Moniką Rosą, Witoldem Zembaczyńskim oraz Piotrem Misiło. Dziękujemy zwycięzcom licytacji za hojny gest, a Pani Posłance za ufundowanie nagrody. Mamy nadzieję, że wycieczka sprawiła wszystkim wielką frajdę. Do zobaczenia na następnym już 26 Finale WOŚP !

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?