Struktury Nowoczesnej w Poznaniu wybrane

W sobotę (09.01.2016) odbyło się walne zebranie członków poznańskiego koła Nowoczesnej. Podczas spotkania wybrano przewodniczącego i pozostałych członków Zarządu Koła Poznań. Ponadto przeprowadzona została również szeroka dyskusja dotycząca priorytetów dla Miasta Poznania. W dyskusji brali udział między innymi poznańscy posłowie – Joanna Schmidt i Marek Ruciński, a także Paulina Hennig – Kloska z Gniezna, która gościnnie poprowadziła całość wydarzenia.

Przewodniczącym Koła Poznań został adwokat Michał Michajłow, a wiceprzewodniczącymi: Szymon Kujawiak, Andrzej Szymczak oraz Marcin Oźminkowski. Na sekretarza została wybrana Joanna Ellmann, z kolei skarbnikiem Nowoczesnej w Poznaniu została Ewa Pilarczyk.

Tego samego dnia, zaraz po manifestacji Strażników Demokracji oraz KOD, odbyło się pierwsze posiedzenie rady regionu Nowoczesnej w Wielkopolsce. Przewodniczący Nowoczesnej regionu Wielkopolska Łukasz Goździor, złożył sprawozdanie Zarządu z działalności od 11.12.2015 do 9.01.2016 r. W dalszej części posiedzenia odbyła się dyskusja nad programem wyborczym w Wielkopolsce oraz przyszłą działalnością zespołów programowych ds.: zdrowia, samorządu terytorialnego i społeczeństwa obywatelskiego, gospodarki, edukacji i szkolnictwa wyższego, kultury, ochrony środowiska, sportu i turystyki, rolnictwa i rozwoju wsi, polityki społecznej i senioralnej, bezpieczeństwa, innowacyjności i nowoczesnych technologii, finansów publicznych oraz współpracy zagranicznej.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?