Rozmowa o kierunkach rozwoju polityki rowerowej w Polsce

Poseł Marek Ruciński przygotowując się do sejmowej debaty o kierunkach rozwoju polityki rowerowej w Polsce spotkał się z przedstawicielami poznańskich stowarzyszeń rowerowych. Uczestnicy spotkania wspólnie zdiagnozowali obszary, które wymagają zmian legislacyjnych.

Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki podczas wrześniowych posiedzeń ma w planach prace nad kierunkami rozwoju turystyki rowerowej w Polsce. W celu możliwie najlepszego przygotowania się do debaty, poseł Marek Ruciński postanowił spotkać się z przedstawicielami poznańskich stowarzyszeń rowerowych promującymi rower jako środek transportu, ale także jako formę rekreacji.

Spotkanie, dzięki wiedzy moich gości było wyjątkowo merytoryczne i obfitowało w wiele propozycji rozwiązań możliwych do wprowadzenie zarówno poprzez władze regionalne, ale również na poziomie centralnym – powiedział poseł. – Liczę, że dzięki wiedzy zdobytej podczas spotkania oraz przy wsparciu zaproszonych na komisję gości uda się wprowadzić potrzebne rozwiązania z pozytywnym skutkiem nie tylko dla Poznania, ale również dla całej rowerowej Polski – dodał.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?