Przyjdź 04.06 na plac Wolności w Poznaniu dać #LajkDlaWolności

4 czerwca 1989 roku odbyły się pierwsze, częściowo wolne wybory do parlamentu. Jako Polacy, pierwsi spośród państw komunistycznych, wybraliśmy wówczas WOLNOŚĆ. Było to jedno z najbardziej radosnych wydarzeń w najnowszej historii Polski! Dlatego w sobotę, 4 czerwca zapraszamy do wspólnego, radosnego świętowania 27. rocznicy tego wydarzenia.

Wolność jest wartością nadrzędną. Dotyczy nas wszystkich, bez względu na dzielące nas różnice. Zapraszamy wszystkich, dla których ta wartość jest ważna!

Spotkajmy się o 12:00 na poznańskim placu Wolności, bądźmy razem, bądźmy dumni z tego, co udało się nam osiągnąć i z tego, co jeszcze możemy zdziałać wspólnie. Pokażmy, jak bardzo cieszymy się z naszej codziennej wolności!

Wolność to wielkie słowo. Lubimy naszą wolność. Wolność słowa, wyznania, zgromadzeń, gospodarczą, a przede wszystkim wolność wyboru. To właśnie o nią walczyliśmy w czasach komunizmu i tę walkę wygraliśmy, pokojowo. O wolność należy dbać na co dzień i celebrować jej najważniejsze momenty!

Więcej informacji na naszym wydarzeniu na Facebooku

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?