Nowoczesny Patriotyzm

Pierwsze dni maja to nasze ważne święta narodowe. Rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej, Święto Flagi i rocznica uchwalenia Konstytucji.

Ta ostatnia, jako gwarant praworządności, od kilku miesięcy jest przedmiotem ataków ze strony rządzących, którzy próbują na siłę wprowadzać własną wizję Polski.

W najbliższych dniach padnie wiele słów o patriotyzmie, Polsce, Suwerenie. Wiele z nich, jak zwykle będzie nacechowane agresją i poczuciem wyższości względem tych, co myślą inaczej.

Patriotyzm nie jest definicją, którą jakakolwiek opcja polityczna ma prawo zawłaszczać. Patriotyzm zaczyna się od jednostek, które mając wizję i cel, gromadzą wokół siebie ludzi by go zrealizować, z korzyścią dla otoczenia i dla kraju.

Patriotyzmu nie tworzą politycy. On należy do ludzi. Nawet jeśli pojmują go na różne sposoby.

Przed 2 tygodniami w Poznaniu rozpoczęliśmy akcję Nowoczesny Patriotyzm, by pokazać jego pozytywną, pełną energii, zaradności i życzliwości stronę. Podczas majówki spotkacie nas rozdających flagi i ulotki na ulicach największych miast (szczegółowe informacje na oficjalnych Fejsbukach poszczególnych regionów). W kolejnych tygodniach chcemy przypomnieć, że działanie na rzecz kraju zaczyna się od nas samych i tego co zrobimy dla najbliższego otoczenia.

Wspierajcie nas w tych działaniach.

PS. Pokaż, że popierasz akcję Nowoczesny Patriotyzm. Wpłać już dzisiaj 5 zł lub inną kwotę. Im więcej pieniędzy zbierzemy, tym skuteczniej będziemy docierać z naszym przesłaniem do innych.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?