Poseł Marek Ruciński na urodzinach Klubu Seniora 82

Poznański Klub Seniora 82 świętował 10-lecie swojego istnienia.  W uroczystym jubileuszu udział wziął poseł Marek Ruciński. – Takich miejsc, gdzie osoby starsze mogą realizować swoje pasje i marzenia, powinno być znacznie więcej – powiedział.

Poznański Klub Seniora 82 swoją działalność rozpoczął 10 października 2006 r. –  To wyjątkowe urodziny, bo od 10 lat są Państwo ośrodkiem dyskusji, a także miejscem, w którym osoby starsze wspólnie z innymi mogą cieszyć się każdym dniem, zapominając o zmartwieniach i codziennych trudach. Życzę Państwu kontynuacji rozpoczętych projektów, wielu twórczych inicjatyw, wytrwałości w realizacji wszystkich celów i kolejnych pięknych jubileuszy – powiedział podczas uroczystości poseł Ruciński.

.Nowoczesna problemy seniorów uznaje za priorytetowe i ważne. Poseł Ruciński w interpelacjach kierowanych do ministrów rządu Prawa i Sprawiedliwości pytał dotąd m.in. o organizację systemu opieki geriatrycznej w Polsce czy o przyszłość ustawy o dożywotnim świadczeniu pieniężnym, która dla wielu osób starszych było sprawą fundamentalną.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?