Manifestacja Nowoczesnego Patriotyzmu w Poznaniu 14.04

Posłowie Joanna Schmidt i Marek Ruciński wraz z członkami Młodych Nowoczesnych podczas konferencji  prasowej na poznańskim placu Wolności zaprosili mieszkańców Wielkopolski do wspólnego zamanifestowania miłości do ojczyzny w związku z obchodami 1050-lecia Chrztu Polski. Inicjatywa Nowoczesnej, w której udział weźmie cały klub poselski, ma być wyrazem pozytywnych postaw oraz dowodem na to, że patriotyzm może łączyć, a nie dzielić.

„Tutaj, na placu Wolności w Poznaniu, symbolicznym miejscu dla całej Wielkopolski, 14 kwietnia o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie z całym klubem poselskim Nowoczesnej. Chcemy wspólnie zamanifestować naszą miłość do ojczyzny. Do świętowania zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu” – powiedziała podczas konferencji prasowej posłanka Joanna Schmidt.

W trakcie manifestacji uczestnicy będą mogli podpisać Deklarację Nowoczesnego Patriotyzmu. „Patriotyzm w wersji proponowanej przez klub Nowoczesna ma łączyć, a nie dzielić. Chcemy podkreślić, że to poczucie zbiorowej odpowiedzialności, które towarzyszy nam zarówno w domu, jak i w pracy” – mówił poseł Marek Ruciński.

Manifestacja Nowoczesnego Patriotyzmu odbędzie się 14 kwietnia o godz. 19.00 na placu Wolności.

Więcej na: https://bit.ly/NowoczesnyPatriotyzm

2

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?