Konferencja prasowa zapowiadająca kolejne warsztaty „Nowoczesne rozwiązania dla Poznania”

Wielkopolska Nowoczesna zaprasza kierowców do debaty na temat rozwoju układu drogowego w Poznaniu. Spotkanie z ekspertami odbędzie się 20 czerwca o godz. 18.00 w hotelu Meridian.

2Wielkopolska Nowoczesna przedstawiła dziś swoje stanowisko dotyczące bieżących problemów układu drogowego w Poznaniu. – Włączając się w trwającą dyskusję nad właściwymi kierunkami rozwoju i modernizacją dróg w Poznaniu chcielibyśmy zaprosić wszystkich do szerszej rozmowy na ten temat. Wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie wypracować rozwiązania, które pozwolą nam wszystkim bez problemów poruszać się po mieście – powiedział podczas briefingu poseł Marek Ruciński.

Tym samym, kontynuując rozpoczęte miesiąc temu spotkania z cyklu Nowoczesne Rozwiązania dla Poznania, Zarząd Koła Poznań zaprasza na warsztaty „Kierunki rozwoju układu drogowego w Poznaniu. Postulaty i potrzeby kierowców”, które odbędą się 20 czerwca 2016 r. godz. 18:00 w Hotelu Meridian, ul. Litewska 22, Poznań.

 Według corocznych raportów Deloitte’a nt. najbardziej zakorkowanych miast, Naramowicka jest zawsze w czołówce ulic z najwolniejszym ruchem.  Z kolei wzdłuż ul. Lechickiej mamy do czynienia z bardzo dużym ruchem tranzytowym. Przepustowość tego skrzyżowania jest zdecydowanie za mała. Dlatego bezkolizyjne rozwiązanie na tym węźle jest po prostu koniecznością – mówi Paweł Adamów z Zarządu Koła Poznań. – Chcielibyśmy aby do debaty nad kształtem układu drogowego w Poznaniu byli w większym stopniu włączani również kierowcy i piesi – dodał.

Warsztaty będą się składać z panelu eksperckiego oraz części warsztatowej w trakcie której wypracowane zostaną nowe rozwiązania w zakresie układu drogowego oraz ruchu samochodowego w Poznaniu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania a w szczególności kierowców!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/284238621917075/

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?