Dzień z Nowoczesną Stowarzyszenia „Klub Seniora Trzecia Zmiana”

25 maja członkowie kolskich struktur Nowoczesnej Marek Pinkowski i Robert Gajda zorganizowali naszym wspaniałym Seniorom ze Stowarzyszenia „Klub Seniora Trzecia Zmiana” wycieczkę do Warszawy. Grupa rozpoczęła zwiedzanie od wizyty w Łazienkach Królewskich a następnie przeszła w okolice Sejmu. Po obiedzie w restauracji Hotelu Poselskiego wraz z Panią Posłanką Pauliną Hennig-Kloską udali się na Salę Plenarną gdzie wsłuchiwali się w obrady Sejmu. Po kwadransie przenieśli się do Sali Wszechnicy Sejmowej, gdzie przewodniczka opowiedziała o historii Parlamentu.
Do wycieczki dołączali kolejni posłowie i posłanki Nowoczesnej, Elżbieta Stępień członkini komisji d.s. polityki senioralnej oraz Zbigniew Gryglas organizujący po raz kolejny wakacje dla dzieci z kresów wschodnich. Wisienką na torcie było przybycie Sekretarza Partii Nowoczesna Adama Szłapki. Wspaniała dyskusja trwająca ponad godzinę zakończona została pamiątkowymi zdjęciami.
„Serdecznie dziękuję członkom Stowarzyszenia „Klub Seniora Trzecia Zmiana”, za spędzenie z Nowoczesną całego dnia w Warszawie i mam nadzieję, że takich wspólnych wyjazdów będzie więcej”. Powiedział przewodniczący kolskich struktur Nowoczesnej Robert Gajda.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?