Zapraszamy na prezentację programu dla Witkowa

W czwartek 18.02.2016 o 17:30 w Centrum Kultury imienia Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbędzie się spotkanie z posłanką na Sejm RP Pauliną Hennig-Kloską i kandydatem na burmistrza Witkowa w przedterminowych wyborach Piotrem Szczepańskim. Na spotkaniu kandydat Nowoczesnej przedstawi swój program wyborczy dla Witkowa.

„Przez lata Witkowo rozwijało się dobrze. Ale to co dobre po latach też wymaga zmian. Ziemia witkowska może być nowoczesna. To co nie działa trzeba w końcu naprawić, a to co działa trzeba często zmodernizować. Mam sześciopunktowy program dla mojej gminy. Zapraszam na jego prezentację” – mówi Piotr Szczepański, kandydat na burmistrza miasta i gminy Witkowo.

„Nie możemy dopuścić  do tego, by PIS przejął Witkowo! To zbyt ważny ośrodek w Wielkopolsce, by oddać go tym, którzy co dzień pokazują, jak źle rządzą naszym krajem. Nowoczesna jest gotowa na pracę w samorządach. Mamy ludzi i kierujemy się w życiu rozsądkiem. Mamy pomysły i doświadczenie pozapolityczne w ich realizacji” – apeluje Paulina Hennig-Kloska, posłanka na Sejm RP z okręgu gnieźnieńsko-konińskiego.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?