Przyjdźcie na warsztaty „Nowoczesne rozwiązania dla Poznania”: Dobre i złe praktyki w zakresie infrastruktury rowerowej

Spotkanie organizowane przez Koło Nowoczesnej w Poznaniu przybierze formę panelu dyskusyjnego i warsztatów. A odbędzie się  23 maja 2016 godzinie 18:00 w Jeżyckim Centrum Kultury, przy ulicy Jackowskiego 5/7.

Miasto Poznań zamierza w najbliższym czasie opracować Program Budowy Dróg Rowerowych. Nowoczesna uważa, że jest to najlepszy czas na dyskusję na tematy dotyczące infrastruktury rowerowej.

„Poznań Nowoczesny to Poznań rowerowy. Dlatego komunikacja rowerowa i problem infrastruktury dla rowerzystów są kolejnym dużym tematem, o którym Nowoczesna w Poznaniu chce debatować. Szukamy konkretnych rozwiązań do wprowadzenia w życie. Koniec z teoretyzowaniem o rowerach w Poznaniu. Czas na praktyczne podejście” – podkreśla Łukasz Goździor, przewodniczący Nowoczesnej w Wielkopolsce.

Spotkanie będzie również okazją do debaty nad nowymi instrumentami finansowymi dla rad osiedli, dzięki którym mogłyby one finansować budowę dróg rowerowych. Warsztaty są kierowane przede wszystkim do: radnych osiedlowych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, urzędników, przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, osób zainteresowanych tematyką rowerową.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w panelu i warsztatach. Będziemy wdzięczni za potwierdzenie obecności do 20 maja br. na adres mailowy:[email protected] lub pod nr tel. 607-106-108

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?