Nowoczesna zaprasza mieszkańców Poznania na warsztaty dotyczące budowy dróg rowerowych

  • W jakim kierunku powinny rozwijać się drogi rowerowe w Poznaniu?
  • Gdzie w naszym mieście jest na nie największe zapotrzebowanie?
  • Jakie są dobre i złe praktyki w zakresie infrastruktury rowerowej?

Na te i inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź na warsztatach pt. Dobre i złe praktyki w zakresie infrastruktury rowerowej.

Warsztaty są dedykowane dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką rowerową, w tym również dla radnych osiedlowych, organizacji pozarządowych oraz urzędników.

Miasto Poznań zarezerwowało na następne kilka lat 28 mln zł na budowę dróg rowerowych. W najbliższym czasie ma być również wypracowany Poznański Program Budowy Dróg Rowerowych. Jest to najlepszy moment na dyskusję nad konkretnymi propozycjami w zakresie budowy infrastruktury rowerowej. Przyjdź i podziel się swoim pomysłem!

Warsztaty odbędą się w ramach cyklu: Nowoczesne rozwiązania dla Poznania. Spotkanie, które przybierze formę panelu dyskusyjnego i warsztatów w grupach odbędzie się  23 maja 2016 r. godz. 18:00 w Jeżyckim Centrum Kultury, ul. Jackowskiego 5/7.

Wśród zaproszonych panelistów znajdują się m. in. Wojciech Makowski – oficer rowerowy Urzędu Miasta Poznania, Marcin Czerkawski – wiceprezes Stowarzyszenia Rowerowy Poznań, Andrzej Billert – Zarząd Dróg Miejskich, Wojciech Chudy – Rada Osiedla Chartowo.

Swoją obecność zapowiedzieli również poseł Marek Ruciński oraz przedstawiciele różnych organizacji i środowisk rowerowych w Poznaniu. Zapraszamy do interesującej dyskusji, wypracujmy wspólnie rozwiązania.

Więcej na naszym wydarzeniu na Facebooku

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?